SZUKAJ POPRZEZ
NAJCZĘŚCIEJ WYSZUKIWANE

Priwat Monika

Popis obiektu i cennik usług


Zakwaterowanie w pięknym otoczeniu Tatr Wysokich, w spokojnej części miejscowości Stara Leśna, w pobliżu głównych ośrodków turystycznych. Oferujemy komfortowe zakwaterowanie w 4 apartamentach dwupoziomowych o pojemności 4 osoby. Parking jest dostępny bezpośrednio przy obiekcie.

Pobyt z zwierzęciem domowym: tyłko po uzgodnieniu
Sezon letni - ceny
Osoby dorosłe od 10,- EUR / osoba / noc
Dzieci ponad 3 lat 7,- EUR / osoba / noc - prawo na osobne łóżko
Dzieci do 3 lat bez prawa na łóżko 0,- EUR / osoba / noc
Sezon zimowy - ceny
Osoby dorosłe od 10,- EUR / osoba / noc
Dzieci ponad 3 lat 7,- EUR / osoba / noc - prawo na osobne łóżko
Dzieci do 3 lat bez prawa na łóżko 0,- EUR / osoba / noc
Sylwester od 20,- EUR / osoba / noc
Pozostałe informacje:
Na parterze każdego apartamentu znajduje się sypialnia z dwułóżkiem, posiedzenie, lodówka, łazienka z prysznicem i WC. Na poddaszu są dwie pojedyncze łóżka.

Wszyscy goście mogą skorzystać z przestronnego salonu z kompletnie wyposażoną kuchnią (kuchenka gazowa, piekarnik elektryczny, lodówka, kuchenka mikrofalowa, czajnik i ekspres do kawy).
Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze? Dlaczego nasze serwery są najtańsze? POKAZAĆ ZAMKNĄĆ X
Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze?
  • Zawsze tylko jedna oferta i bez prowizji Nie porównujemy cen z wielu stron rezerwacyjnych, ale zawsze oferujemy tylko jedną ofertę – ofertę bez prowizji!
  • Właściciele sami tworzą treści swoich prezentacji Oferta i cena są zawsze podane przez właściciela, w tym zniżki i last minute oferty.
  • Najniższa możliwa cena W przypadku, gdy znajdziesz na innych stronach niższą cenę, wtedy po prostu poproś właściciela o pobyt w tej cenie.

    Zawsze poinformuj właściciela, że kontaktujesz się z nim na podstawie jego prezentacji na serwerze Słowackie góry.
  • Zaufana europejska marka Serwer Słowackie góry i wyżyny założony przez firmę eProgress działaje od 2002 roku.
  • Szeroki wybór zakwaterowania Serwery firmy eProgress reprezentują ponad 17 tysięcy obiektów noclegowych w Czeskich Górach, na Słowacji, w Chorwacji, w Alpach lub we Włoszech.
  • Bezpośredna komunikacja host - właściciel Firma eProgress jest w Unii Europejskiej jednym z czołowych propagatorów bezpośredniego kontaktu między gościem a właścicielem - zakwaterowania bez prowizji.
  • Przyjemne strony internetowe Podczas 22 lat server Słowackie góry i wyżyny stał się nowoczesną, łatwą w obsłudze stroną, która obsługuje tysiące użytkowników dziennie (bez operatorów, bez zbędnych pośredników między tobą a wynajmującym).