SZUKAJ POPRZEZ
NAJCZĘŚCIEJ WYSZUKIWANE

Liptovska izba

Popis obiektu i cennik usług


Zakwaterowanie o pojemności 7 łóżek w obszarze górskim Liptowa, u podnóża Tatr. Zakwaterowanie jest podzielone na 2 oddzielne dwuosobowe pokoje z TV i łazienką (umywalka, prysznic, WC), 1 trzyosobowy pokój z dostawką, TV, łazienką (prysznic, WC) oraz w pełni wyposażoną kuchnię z kątem jadalnym.

Pobyt z zwierzęciem domowym: nie są dozwolone
Sezon letni - ceny
1 noc: 15 EUR/osoba/noc
2 nocy: 12,50 EUR/osoba/noc
3 nocy: 10,50 EUR/osoba/noc
4 i więcej nocy: 9 EUR/osoba/noc
Sezon zimowy - ceny
1 noc: 15 EUR/osoba/noc
2 nocy: 12,50 EUR/osoba/noc
3 nocy: 10,50 EUR/osoba/noc
4 i więcej nocy: 9 EUR/osoba/noc
Poza sezonem - ceny
1 noc: 15 EUR/osoba/noc
2 nocy: 12,50 EUR/osoba/noc
3 nocy: 10,50 EUR/osoba/noc
4 i więcej nocy: 9 EUR/osoba/noc
Pozostałe informacje:
Bezpłatny parking przy obiekcie. Ognisko z drewnianym schroniskem dla wspólnego posiedzenia i grillowania, huśtawka i zjeżdżalnia. Część restauracyjna oferuje śniadania, obiadokolacji i pełne wyżywienie. Organizujemy różnorodne uroczystości rodzinne, spotkania biznesowe, seminaria i prezentacje firm dla maksymalnie 50 osób. W tradycyjnym pubie Liptowskim można ugasić pragnienie po długich i pięknych spacerach i wycieczkach.
Wyżywienie
Śniadania, obiadokolacji, pełne wyżywienie
Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze? Dlaczego nasze serwery są najtańsze? POKAZAĆ ZAMKNĄĆ X
Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze?
  • Zawsze tylko jedna oferta i bez prowizji Nie porównujemy cen z wielu stron rezerwacyjnych, ale zawsze oferujemy tylko jedną ofertę – ofertę bez prowizji!
  • Właściciele sami tworzą treści swoich prezentacji Oferta i cena są zawsze podane przez właściciela, w tym zniżki i last minute oferty.
  • Najniższa możliwa cena W przypadku, gdy znajdziesz na innych stronach niższą cenę, wtedy po prostu poproś właściciela o pobyt w tej cenie.

    Zawsze poinformuj właściciela, że kontaktujesz się z nim na podstawie jego prezentacji na serwerze Słowackie góry.
  • Zaufana europejska marka Serwer Słowackie góry i wyżyny założony przez firmę eProgress działaje od 2002 roku.
  • Szeroki wybór zakwaterowania Serwery firmy eProgress reprezentują ponad 17 tysięcy obiektów noclegowych w Czeskich Górach, na Słowacji, w Chorwacji, w Alpach lub we Włoszech.
  • Bezpośredna komunikacja host - właściciel Firma eProgress jest w Unii Europejskiej jednym z czołowych propagatorów bezpośredniego kontaktu między gościem a właścicielem - zakwaterowania bez prowizji.
  • Przyjemne strony internetowe Podczas 19 lat server Słowackie góry i wyżyny stał się nowoczesną, łatwą w obsłudze stroną, która obsługuje tysiące użytkowników dziennie (bez operatorów, bez zbędnych pośredników między tobą a wynajmującym).