TOPlist

Apartamenty VIP Besenova

Popis obiektu, Cennik Usług


Apartamenty w centrum turystycznego, niezwykle atrakcyjnego regionu Liptov, w niewielkiej miejscowości Liptovsky Michal. Możemy jednocześnie zakwaterować wygodnie 26 osób w 4 apartamentach z własną łazienką i WC (oddzielne piętro z osobnym wejściem). TV/SAT, DVD. WIFI, PC. Parking na terenie posesji

Pobyt z zwierzęciem domowym: tyłko po uzgodnieniu
Sezon zimowy - ceny
8-25,- EUR/osobe/noc według ilości osób, długości pobytu i sezonu
Sezon letni - ceny
8-25,- EUR/osobe/noc według ilości, długości pobytu osób i sezonu
Poza sezonem - ceny
8-25,- EUR/osobe/noc według ilości osób, długości pobytu i sezonu
Wyżywienie
Możemy umożliwić samodzielne przyrządzanie posiłków w kompletnie wyposażonej kuchni (piec elektryczny, lodówka, mikrofalówka, piekarnik, ekspres do kawy) - sklep spożywczy znajduje się zaledwie 100 metrów od domu.
Możemy doradzić, gdzie najsmaczniej można zjeść za przyzwoite pieniądze. W pobliżu znajdują się restauracje: Koliba Bešeňovka 500m, 600 metrów v Hotelu SUMMIT, w Hotelu THERMAL około 1200 metrów, w miejscowości Beszeniowa - w nowoczesnym pensjonacie "Fontana" (500m).
Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze? Dlaczego nasze serwery są najtańsze? POKAZAĆ ZAMKNĄĆ X
Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze?
  • Zawsze tylko jedna oferta i bez prowizji Nie porównujemy cen z wielu stron rezerwacyjnych, ale zawsze oferujemy tylko jedną ofertę – ofertę bez prowizji!
  • Właściciele sami tworzą treści swoich prezentacji Oferta i cena są zawsze podane przez właściciela, w tym zniżki i last minute oferty.
  • Najniższa możliwa cena W przypadku, gdy znajdziesz na innych stronach niższą cenę, wtedy po prostu poproś właściciela o pobyt w tej cenie.

    Zawsze poinformuj właściciela, że kontaktujesz się z nim na podstawie jego prezentacji na serwerze Słowackie góry.
  • Zaufana europejska marka Serwer Słowackie góry i wyżyny założony przez firmę eProgress działaje od 2002 roku.
  • Szeroki wybór zakwaterowania Serwery firmy eProgress reprezentują ponad 17 tysięcy obiektów noclegowych w Czeskich Górach, na Słowacji, w Chorwacji, w Alpach lub we Włoszech.
  • Bezpośredna komunikacja host - właściciel Firma eProgress jest w Unii Europejskiej jednym z czołowych propagatorów bezpośredniego kontaktu między gościem a właścicielem - zakwaterowania bez prowizji.
  • Przyjemne strony internetowe Podczas 18 lat server Słowackie góry i wyżyny stał się nowoczesną, łatwą w obsłudze stroną, która obsługuje tysiące użytkowników dziennie (bez operatorów, bez zbędnych pośredników między tobą a wynajmującym).