SZUKAJ POPRZEZ
NAJCZĘŚCIEJ WYSZUKIWANE

4season - Zdiar

Popis obiektu i cennik usług


Luksusowe zakwaterowanie w unikalnym drewnianym domu w pięknej scenerii Tatr Bielskich. Dom oferuje komfortowe zakwaterowanie dla 4 osób w 2 pokojach dwuosobowych. Przestronnym salon z kominkiem, TV-SAT, radiem i wygodną kanapą, połączony z jadalnią i luksusowo wyposażoną kuchnią. Toaleta i prysznic

Pobyt z zwierzęciem domowym: nie są dozwolone
Sezon letni - ceny
15.06. - 17.09.
Zakwaterowanie - 3 lub więcej nocy: 98 €/noc/apartament (maks. 4 osoby)
Sezon zimowy - ceny
18.12. - 03.04.
Zakwaterowanie - 3 lub więcej nocy: 98 €/noc/apartament (maks. 4 osoby)
Poza sezonem - ceny
Zakwaterowanie - 2 lub więcej nocy: 86 €/noc/apartament (maks. 4 osoby)
Pozostałe informacje:
Bezpłatny WiFi dostęp do Internetu w całym obiekcie. Łóżeczko dziecięce. Ogrzewanie - podłogowe oraz kominek. Parking prosto przy obiekcie. W zimie są zalecane łańcuchy śniegowe.
Wyżywienie
Luksusowo wyposażona kuchnia z piekarnikiem elektrycznym, płytą ceramiczną, lodówką, zamrażarką, tosterem, czajnikiem elektrycznym i zmywarką
Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze? Dlaczego nasze serwery są najtańsze? POKAZAĆ ZAMKNĄĆ X
Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze?
  • Zawsze tylko jedna oferta i bez prowizji Nie porównujemy cen z wielu stron rezerwacyjnych, ale zawsze oferujemy tylko jedną ofertę – ofertę bez prowizji!
  • Właściciele sami tworzą treści swoich prezentacji Oferta i cena są zawsze podane przez właściciela, w tym zniżki i last minute oferty.
  • Najniższa możliwa cena W przypadku, gdy znajdziesz na innych stronach niższą cenę, wtedy po prostu poproś właściciela o pobyt w tej cenie.

    Zawsze poinformuj właściciela, że kontaktujesz się z nim na podstawie jego prezentacji na serwerze Słowackie góry.
  • Zaufana europejska marka Serwer Słowackie góry i wyżyny założony przez firmę eProgress działaje od 2002 roku.
  • Szeroki wybór zakwaterowania Serwery firmy eProgress reprezentują ponad 17 tysięcy obiektów noclegowych w Czeskich Górach, na Słowacji, w Chorwacji, w Alpach lub we Włoszech.
  • Bezpośredna komunikacja host - właściciel Firma eProgress jest w Unii Europejskiej jednym z czołowych propagatorów bezpośredniego kontaktu między gościem a właścicielem - zakwaterowania bez prowizji.
  • Przyjemne strony internetowe Podczas 19 lat server Słowackie góry i wyżyny stał się nowoczesną, łatwą w obsłudze stroną, która obsługuje tysiące użytkowników dziennie (bez operatorów, bez zbędnych pośredników między tobą a wynajmującym).