SZUKAJ POPRZEZ
NAJCZĘŚCIEJ WYSZUKIWANE

Ski Szczyrbskie Jezioro

Szczegółowy opis obiektu


Położenie i dostępność
Ośrodek narciarski leży nad jeziorem o tej samej nazwie.
Wyposażenie oraz oferta
Przygotowane są dla Państwa fantastyczne warunki narciarskie z trasami do slalomu, zjazdu, narciarstwa biegowego oraz coraz bardziej popularnego snowboardingu - z usługami o najwyższym standardzie. W naszym ośrodku Park Snow Štrbské Pleso możecie skorzystać z następujących usług: wypożyczalni nart, snowboardów, ski-serwisów oraz szkół i szkółek narciarskich.

Do dyspozycji narciarzy mamy ponad 12 km utrzymywanych tras narciarskich z których ponad 7 km jest sztucznie naśnieżanych. Na pewno Państwo chociaż raz skusicie się na wzruszającą nocna jazdę na nartach czy na widok zaśnieżonych szczytów Tatr z lotu ptaka podczas uprawiania paraglidingu. Jeżeli kochacie snowboard-adrenalin, oddajemy Wam do dyspozycji unikatowe miejsca idealne do uprawiania freeridingu, jumpingu z dużą ilością railów i innych przeszkód. To na pewno nie wszystkie atrakcje, które na Was czyhają...

Ośrodek narciarski oferuje miłośnikom narciarstwa maksymalny komfort również dzięki nowoczesnej 4-osobowej kanapie Poma Phoenix z przepustowością aż 1600 osób/godz. Narciarzy z dolnej stacji kolejki do stacji na Solnisku wywiezie do 7 minut. Razem z 3-osobową kolejką krzesełkową i wyciągami łączna przepustowość ośrodka wynosi około 4700 narciarzy za godzinę. Wyciąg Poma H 130 usytuowany po lewej stronie Interski wywiezie narciarzy aż na stoki Soliska, gdzie się decydują czy pojadą dolna trasą Soliska -Esíčko, albo zjada przez tzw. Łącznik z powrotem na Interski.