SZUKAJ POPRZEZ
NAJCZĘŚCIEJ WYSZUKIWANE

Apartament Natálka

Popis obiektu i cennik usług


Apartament Natálka znajduje się w pięknym, spokojnym otoczeniu malowniczej orawskiej miejscowości Zuberec, położonej w środku przepięknej przyrody Tatr Zachodnich. Oferujemy Państwu bardzo ładne zakwaterowanie o łącznej pojemności 10 łóżek przez cały rok. Do dyspozycji gości są 3 sypialni

Pobyt z zwierzęciem domowym: są dozwolone
Sezon letni - ceny
1. maja - 30. października
Dorosły 7-10 EUR / osoba / noc
Dziecko 3-10 lat 6-8 EUR / osoba / noc

od 60 EUR / obiekt / noc
Sezon zimowy - ceny
1.listopada - 30.kwietnia
Dorosły 8-11 EUR / osoba / noc
Dziecko 3-10 lat 6,5-8 EUR/osoba/noc

od 60 EUR / obiekt / noc
Pozostałe informacje:
W cenie: internet WiFi, parking, podatek turystyczny, pościel, ręczniki, łóżeczko dla dziecka.

--------------------------

Do dyspozycji gości są 3 sypialnie. Jeden pokój 2-osobowy z możliwością jednej dostawki, jeden pokój 2-osobowy z możliwością dwóch dostawek i jeden pokój 3-osobowy. Oprócz odpowiedniej ilości łóżek, w każdej sypialni znajduje się telewizor, lodówka oraz łazienka z toaletą. Dwie sypialnie mają również dostęp do balkonu. Można tu przygotować śniadania, obiady i kolacje we wspólnej przestronnej kuchni, wyposażonej w kuchenkę elektryczną z piekarnikiem, kuchenkę mikrofalową, zmywarkę, czajnik elektryczny, kompletne naczynia kuchenne oraz część jadalną. Możliwość korzystania z bezpłatnego WiFi.

Na przestronnym terenie zewnętrznym z altaną, huśtawką ogrodową, miejscem do siedzenia na zewnątrz i możliwością grillowania lub gotowania gulaszu, goście mogą miło spędzić czas z rodziną lub przyjaciółmi i zrelaksować się wraz z bawiącymi się dziećmi. Dla najmniejszych gości przygotowaliśmy mnóstwo zabawek, piaskownicę, brodzik, huśtawkę i drabinkę ze zjeżdżalnią.
Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze? Dlaczego nasze serwery są najtańsze? POKAZAĆ ZAMKNĄĆ X
Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze?
  • Zawsze tylko jedna oferta i bez prowizji Nie porównujemy cen z wielu stron rezerwacyjnych, ale zawsze oferujemy tylko jedną ofertę – ofertę bez prowizji!
  • Właściciele sami tworzą treści swoich prezentacji Oferta i cena są zawsze podane przez właściciela, w tym zniżki i last minute oferty.
  • Najniższa możliwa cena W przypadku, gdy znajdziesz na innych stronach niższą cenę, wtedy po prostu poproś właściciela o pobyt w tej cenie.

    Zawsze poinformuj właściciela, że kontaktujesz się z nim na podstawie jego prezentacji na serwerze Słowackie góry.
  • Zaufana europejska marka Serwer Słowackie góry i wyżyny założony przez firmę eProgress działaje od 2002 roku.
  • Szeroki wybór zakwaterowania Serwery firmy eProgress reprezentują ponad 17 tysięcy obiektów noclegowych w Czeskich Górach, na Słowacji, w Chorwacji, w Alpach lub we Włoszech.
  • Bezpośredna komunikacja host - właściciel Firma eProgress jest w Unii Europejskiej jednym z czołowych propagatorów bezpośredniego kontaktu między gościem a właścicielem - zakwaterowania bez prowizji.
  • Przyjemne strony internetowe Podczas 22 lat server Słowackie góry i wyżyny stał się nowoczesną, łatwą w obsłudze stroną, która obsługuje tysiące użytkowników dziennie (bez operatorów, bez zbędnych pośredników między tobą a wynajmującym).