TOPlist

Kwatera prywatna Lenka

Popis obiektu, Cennik Usług


Zakwaterowanie dla 2-12 osób w domie rodzinnym w gminie Luczki. Do dyspozycji są 4x 2-łóżkowy pokój lub 2x trzyłóżkowy, 1x czterołóżkowy oraz 1x dwułóżkowy pokój. Obiekt może zostać podzielony na 2 apartamenty o pojemności 6 i 6-7 osób.

Pobyt z zwierzęciem domowym: są dozwolone
Sezon zimowy - ceny
Zakwaterowanie: 10 € osoba/noc
Sezon letni - ceny
Zakwaterowanie: 8 - 10 € osoba/noc
Poza sezonem - ceny
Zakwaterowanie: 8 - 10 € osoba/noc
Zniżki:
Dzieci po umówieniu
Pozostałe informacje:
• Apartement na parterze: 2x 2-4-osobowy pokój, w pełni wyposażona kuchnia (kuchenka, mikrofalówka, lodówka, el.czajnik, naczynia ...), kominek, TV/LCD/TV, WiFi, WC, prysznic, oddzielne wejście, meble ogrodowe, grill, miejsce na parkingu. Pojemność 6-7 osób.

• Apartement na poddaszu: 2x 2-3-osobowy pokój, w pełni wyposażona kuchnia (kuchenka, mikrofalówka, lodówka, el.czajnik, naczynia ...) TV/LCD/TV, WiFi, WC, prysznic, oddzielne wejście, meble ogrodowe, grill, miejsce na parkingu. Pojemność 6 osób.
Wyżywienie
Bez wyżywienia
Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze? Dlaczego nasze serwery są najtańsze? POKAZAĆ ZAMKNĄĆ X
Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze?
  • Zawsze tylko jedna oferta i bez prowizji Nie porównujemy cen z wielu stron rezerwacyjnych, ale zawsze oferujemy tylko jedną ofertę – ofertę bez prowizji!
  • Właściciele sami tworzą treści swoich prezentacji Oferta i cena są zawsze podane przez właściciela, w tym zniżki i last minute oferty.
  • Najniższa możliwa cena W przypadku, gdy znajdziesz na innych stronach niższą cenę, wtedy po prostu poproś właściciela o pobyt w tej cenie.

    Zawsze poinformuj właściciela, że kontaktujesz się z nim na podstawie jego prezentacji na serwerze Słowackie góry.
  • Zaufana europejska marka Serwer Słowackie góry i wyżyny założony przez firmę eProgress działaje od 2002 roku.
  • Szeroki wybór zakwaterowania Serwery firmy eProgress reprezentują ponad 17 tysięcy obiektów noclegowych w Czeskich Górach, na Słowacji, w Chorwacji, w Alpach lub we Włoszech.
  • Bezpośredna komunikacja host - właściciel Firma eProgress jest w Unii Europejskiej jednym z czołowych propagatorów bezpośredniego kontaktu między gościem a właścicielem - zakwaterowania bez prowizji.
  • Przyjemne strony internetowe Podczas 18 lat server Słowackie góry i wyżyny stał się nowoczesną, łatwą w obsłudze stroną, która obsługuje tysiące użytkowników dziennie (bez operatorów, bez zbędnych pośredników między tobą a wynajmującym).