SZUKAJ POPRZEZ
NAJCZĘŚCIEJ WYSZUKIWANE

Kwatera prywatna Ďurik

Popis obiektu i cennik usług


Zakwaterowanie na skraju gminy. Składa się z 2 części i oferuje apartamenty oraz pokoje. TV + sat i WiFi w cenie pobytu. Latem można skorzystać z tarasu, altanki z ogrodowym grillem, gdzie można spędzić chwile relaksu. Na terenie znajduje się również plac zabaw dla dzieci z drabinkami i trampoliną.

Pobyt z zwierzęciem domowym: tyłko po uzgodnieniu
Sezon letni - ceny
15.6. - 30.9.
min. 2 osoby, min. 5 nocy
Jednopokojowy apartament: 14 €/osoba/noc
Dwupokojowy apartament: 16 €/osoba/noc

1.5. - 30.9.
Krátký pobyt - min. 2 osoby, min. 2 noce
Jednopokojowy apartament: 16 €/osoba/noc
Dwupokojowy apartament: 18 €/osoba/noc
Sezon zimowy - ceny
1.12. - 30.4.
min. 2 osoby, min. 5 nocy
Jednopokojowy apartament: 16 €/osoba/noc
Dwupokojowy apartament: 18 €/osoba/noc

1.10. - 30.4.
Krátký pobyt - min. 2 osoby, min. 2 noce
Jednopokojowy apartament: 18 €/osoba/noc
Dwupokojowy apartament: 20 €/osoba/noc

Silvester 22.12. - 13.1.
min. 2 osoby, min. 5 nocy
Jednopokojowy apartament: 22 €/osoba/noc
Dwupokojowy apartament: 24 €/osoba/noc
Poza sezonem - ceny
1.5. - 14.6.
min. 2 osoby, min. 3 noce
15 €/osoba/noc

1.10. - 30.11.
min. 2 osoby, min. 3 noce
15 €/osoba/noc
Zniżki:
Dziecko do 12 lat: zniżka 20-50%
Dziecko do 3 lat: 100% zniżki (bez łóżka)
ZTP 50% zniżki
Do obiektów partnerskich do 10%
Pozostałe informacje:
Cena uzależniona jest od sezonu oraz ilości osób w apartamencie.

Podatek turystyczny: 1 €

-----------------

Apartament nr 1 na osobnym piętrze domu rodzinnego. Składa się z: sypialni z 4 stałymi łóżkami, salonu zw pełni wyposażoną kuchnią i 2 dostawkami, oddzielnej łazienki z WC, przestronnego balkonu, TV + sat i WiFi w cenie, odnowiony 12/2012.

Apartament nr 2 na osobnym piętrze domu rodzinnego. Składa się z: sypialni z 3 stałymi łóżkami, salonu zw pełni wyposażoną kuchnią i 2 dostawkami, oddzielnej łazienki z WC, TV + sat i WiFi w cenie, odnowiony 12/2012

Studio nr 3 na poddaszu oddzielnego domu. Składa się z: 2 stałych łóżek, rozkładanej sofy z możliwością 2 dostawek, w pełni wyposażonego aneksu kuchennego, osobnej łazienki z WC, balkonu, TV + sat oraz WiFi w cenie

Pokój nr 4 na poddaszu oddzielnego domu. Składa się z: 2 stałych łóżek, pokój posiada oddzielną kuchnię z możliwością wykorzystania jako pokój dzienny, oddzielna łazienka z WC (znajdująca się poza pokojem), taras, TV + sat oraz WiFi w cenie

Studio nr 5 na poddaszu oddzielnego domu. Składa się z: 3 stałych łóżek, rozkładanej sofy z 2 dostawkami, w pełni wyposażonego aneksu kuchennego, oddzielnej łazienki z WC, balkonu, TV + sat i WiFi w cenie

Apartament nr 6 na parterze oddzielnego domu. Składa się z: sypialni z 4 stałymi łóżkami, salonu zw pełni wyposażoną kuchnią i 2 dostawkami, oddzielnej łazienki z WC, TV + sat i WiFi w cenie, odnowiony 12/2015

Apartament nr 7 - dwupokojowy apartament na poddaszu oddzielnego domu. Składa się z: 2 stałych łóżek, w pełni wyposażony aneks kuchenny, oddzielna łazienka z WC, balkon, TV + sat i WiFi w cenie, odnowiony 12/2018

Apartament nr 8 na poddaszu oddzielnego domu. Składa się z: 2 oddzielnych sypialni, każda z 2 stałymi łóżkami, salonu zw pełni wyposażoną kuchnią i 2 dostawkami, oddzielnej łazienki z WC, balkonu, TV + sat i WiFi w cenie, odnowiony 12/2018.
Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze? Dlaczego nasze serwery są najtańsze? POKAZAĆ ZAMKNĄĆ X
Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze?
  • Zawsze tylko jedna oferta i bez prowizji Nie porównujemy cen z wielu stron rezerwacyjnych, ale zawsze oferujemy tylko jedną ofertę – ofertę bez prowizji!
  • Właściciele sami tworzą treści swoich prezentacji Oferta i cena są zawsze podane przez właściciela, w tym zniżki i last minute oferty.
  • Najniższa możliwa cena W przypadku, gdy znajdziesz na innych stronach niższą cenę, wtedy po prostu poproś właściciela o pobyt w tej cenie.

    Zawsze poinformuj właściciela, że kontaktujesz się z nim na podstawie jego prezentacji na serwerze Słowackie góry.
  • Zaufana europejska marka Serwer Słowackie góry i wyżyny założony przez firmę eProgress działaje od 2002 roku.
  • Szeroki wybór zakwaterowania Serwery firmy eProgress reprezentują ponad 17 tysięcy obiektów noclegowych w Czeskich Górach, na Słowacji, w Chorwacji, w Alpach lub we Włoszech.
  • Bezpośredna komunikacja host - właściciel Firma eProgress jest w Unii Europejskiej jednym z czołowych propagatorów bezpośredniego kontaktu między gościem a właścicielem - zakwaterowania bez prowizji.
  • Przyjemne strony internetowe Podczas 22 lat server Słowackie góry i wyżyny stał się nowoczesną, łatwą w obsłudze stroną, która obsługuje tysiące użytkowników dziennie (bez operatorów, bez zbędnych pośredników między tobą a wynajmującym).