Eko-Sport hotel Björnson

Popis obiektu, Cennik Usług


Eko-sport hotel Björnson należy do najbardziej znanych hoteli tatrzańskich na Słowacji. Znajduje się on w Dolinie Demianowskiej, pośrodku ośrodka narciarskiego Jasna. Leży w pobliżu stoku i kolejki linowej tak, że prosto z hotelu na nartach można się dostać do całego ośrodka Jasna.

Pobyt z zwierzęciem domowym: są dozwolone
Sezon zimowy - ceny
Główny obiekt - cena zakwaterowania wynosi: od 56 eur/pokój ze śniadaniem
Villa - cena zakwaterowania wynosi: od 400 eur/villa ze śniadaniem
Hostel - cena zakwaterowania wynosi: od 64 eur/pokój
Sezon letni - ceny
Główny obiekt - cena zakwaterowania wynosi: od 56 eur/pokój ze śniadaniem
Villa - cena zakwaterowania wynosi: od 400 eur/villa ze śniadaniem
Hostel - cena zakwaterowania wynosi: od 64 eur/pokój
Pozostałe informacje:
Na terenie Björnsonki oprócz głównego budynku hotelowego znajdują się jeszcze dwa obiekty mieszkalne – Villa i Hostel.

Restauracja znajduje się w głównym budynku i można w niej znaleźć typowe słowackie potrawy oraz wybrane specjały z kuchni światowej. Dla zakwaterowanych gości oferujemy ulubiony system wyżywienia w formie półpensji. Częścią restauracji jest też taras z panoramicznym widokiem.

Aby Państwa pobyt był jeszcze przyjemniejszy i weselszy, czeka na Państwa na terenie hotelu Eko-šport Björnson wiele innych atrakcji.
• Hriatô – zewnętrzna strefa relaksu z kadziami kąpielowymi i pomieszczeniem relaksacyjnym
• Altanka z grillem
• Plac zabaw dla dzieci
• Boisko do petanque
• Kosz do koszykówki
• Wypożyczalnia sprzętu sportowego
• Activity room w budynku głównym (TV, stolik do gry w karty, gry towarzyskie, kącik dziecięcy, biblioteczka)

W całym hotelu, we wszystkich pokojach jest dostęp do bezpłatnego WIFI. Dla gości hotelowy parking jest bezpłatny. Recepcja czynna jest całą dobę. Pokoje są sprzątane codziennie.


Główny obiekt
-------------------------------------------------------------------
Po zakończonej właśnie kompletnej rekonstrukcji wszystkie pokoje mają własne zaplecze sanitarne i socjalne. W pokojach znajdują się też TV i podłączenie wi-fi. Świetlica z dużą ilością rozrywek i gier jest przeznaczona zarówno dla małych, jak i dużych gości. Oczywistym dodatkiem do zakwaterowania w hotelu jest przepiękny widok na otaczającą przyrodę. Hotel ma razem 25 dwuosobowych pokojów z dostawkami (Standard/Executive) i dwa pokoje rodzinne.

Villa
-------------------------------------------------------------------
Willa jest wolnostojącym domem apartamentowym, który oferuje cztery pokoje dwuosobowe z dostawkami. Łazienki i toalety są wspólne dla dwóch sąsiednich pokojów, które można połączyć ze sobą tworząc w ten sposób luksusowy, dwupokojowy rodzinny apartament. W willi znajduje się również kuchnia z jadalnią, salonik i stylowa winiarnia. Dom apartamentowy znajduje się w ofercie, jako całość i dzięki niezależnej lokalizacji i kompletnemu wyposażeniu stanowi idealne zakwaterowanie dla zamkniętej, większej grupy gości, grona przyjaciół albo kilku rodzin.

Hostel
-------------------------------------------------------------------
W hostelu znajdują się trzy pokoje trzyosobowe; łazienka i toalety są wspólne. Zakwaterowani tu goście mogą jednocześnie korzystać ze wszystkich usług w budynku głównym, łącznie ze śniadaniami lub półpensją w restauracji, wellness i innymi udogodnieniami.
Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze? Dlaczego nasze serwery są najtańsze? POKAZAĆ ZAMKNĄĆ X
Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze?
  • Zawsze tylko jedna oferta i bez prowizji Nie porównujemy cen z wielu stron rezerwacyjnych, ale zawsze oferujemy tylko jedną ofertę – ofertę bez prowizji!
  • Właściciele sami tworzą treści swoich prezentacji Oferta i cena są zawsze podane przez właściciela, w tym zniżki i last minute oferty.
  • Najniższa możliwa cena W przypadku, gdy znajdziesz na innych stronach niższą cenę, wtedy po prostu poproś właściciela o pobyt w tej cenie.

    Zawsze poinformuj właściciela, że kontaktujesz się z nim na podstawie jego prezentacji na serwerze Słowackie góry.
  • Zaufana europejska marka Serwer Słowackie góry i wyżyny założony przez firmę eProgress działaje od 2002 roku.
  • Szeroki wybór zakwaterowania Serwery firmy eProgress reprezentują ponad 17 tysięcy obiektów noclegowych w Czeskich Górach, na Słowacji, w Chorwacji, w Alpach lub we Włoszech.
  • Bezpośredna komunikacja host - właściciel Firma eProgress jest w Unii Europejskiej jednym z czołowych propagatorów bezpośredniego kontaktu między gościem a właścicielem - zakwaterowania bez prowizji.
  • Przyjemne strony internetowe Podczas 18 lat server Słowackie góry i wyżyny stał się nowoczesną, łatwą w obsłudze stroną, która obsługuje tysiące użytkowników dziennie (bez operatorów, bez zbędnych pośredników między tobą a wynajmującym).