SZUKAJ POPRZEZ
NAJCZĘŚCIEJ WYSZUKIWANE

Chaty WILI HUNTER

Popis obiektu i cennik usług


Nasze domki Medveď i Jeleň znajdują się w Wielkiej Fatrze, 400m za wsią Liptowskie Rewuce - Niżna jest spokojne miejsce w samym sercu natury. Połączysz się z naturą, nie z WIFI. Domek Medveď może pomieścić do 12 osób i domek Jeleň do do 8 osób. Nowością jest podgrzewana drewniana wanna zewnętrzna.

Pobyt z zwierzęciem domowym: są dozwolone
Sezon letni - ceny
Domek Medveď (do 12 osób): 220 €/noc
Domek Jeleň (do 8 osób): 170 €/noc

Pobyt tygodniowy 15% zniżki
Sezon zimowy - ceny
Domek Medveď (do 12 osób): 220 €/noc
Domek Jeleň (do 8 osób): 170 €/noc

Pobyt tygodniowy 15% zniżki
Poza sezonem - ceny
Poza głównym sezonem letnim lub zimowym oferujemy indywidualną cenę po umówieniu
Pozostałe informacje:
Domek Medved (dla 12 osób) ma 3 sypialnie na pierwszym piętrze, 2 łazienki + oddzielną toaletę. Kuchnia jest w pełni wyposażona. Możliwość spania dla 2 osób w salonie.

Domek Jeleň (dla 8 osób) ma 2 sypialnie na pierwszym piętrze i 1 na parterze. Na parterze znajduje się łazienka. Kuchnia jest w pełni wyposażona.

W obu domkach znajduje się kominek (i zawsze wystarczająca ilość drewna) oraz telewizja satelitarna. Sygnał mobilny jest słaby, a sieć WIFI jest niedostępna.

Domki mogą być wynajmowane oddzielnie.
Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze? Dlaczego nasze serwery są najtańsze? POKAZAĆ ZAMKNĄĆ X
Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze?
  • Zawsze tylko jedna oferta i bez prowizji Nie porównujemy cen z wielu stron rezerwacyjnych, ale zawsze oferujemy tylko jedną ofertę – ofertę bez prowizji!
  • Właściciele sami tworzą treści swoich prezentacji Oferta i cena są zawsze podane przez właściciela, w tym zniżki i last minute oferty.
  • Najniższa możliwa cena W przypadku, gdy znajdziesz na innych stronach niższą cenę, wtedy po prostu poproś właściciela o pobyt w tej cenie.

    Zawsze poinformuj właściciela, że kontaktujesz się z nim na podstawie jego prezentacji na serwerze Słowackie góry.
  • Zaufana europejska marka Serwer Słowackie góry i wyżyny założony przez firmę eProgress działaje od 2002 roku.
  • Szeroki wybór zakwaterowania Serwery firmy eProgress reprezentują ponad 17 tysięcy obiektów noclegowych w Czeskich Górach, na Słowacji, w Chorwacji, w Alpach lub we Włoszech.
  • Bezpośredna komunikacja host - właściciel Firma eProgress jest w Unii Europejskiej jednym z czołowych propagatorów bezpośredniego kontaktu między gościem a właścicielem - zakwaterowania bez prowizji.
  • Przyjemne strony internetowe Podczas 19 lat server Słowackie góry i wyżyny stał się nowoczesną, łatwą w obsłudze stroną, która obsługuje tysiące użytkowników dziennie (bez operatorów, bez zbędnych pośredników między tobą a wynajmującym).