SZUKAJ POPRZEZ
NAJCZĘŚCIEJ WYSZUKIWANE

Chata Repiska

Popis obiektu i cennik usług


Chata w samym sercu Doliny Demianowskiej, niedaleko od Jaskini Wolności. Chata składa się z 2 samodzielnych części – parteru i piętra. Miejsca parkingowe na terenie obiektu. Przy chacie znajduje się duża łąka, miejsce na ognisko oraz grill. Posiłek można przygotować samodzielnie w chacie.
Sezon letni - ceny
Zakwaterowanie: 9-13,- EUR/osoba/noc
Sezon zimowy - ceny
Zakwaterowanie: 10-15,- EUR/osoba/noc
Poza sezonem - ceny
Zakwaterowanie: 10,- EUR/osoba/noc
Pozostałe informacje:
W sezonie zimowym oraz letnim możliwość zakwaterowania przeważnie na min. 7 dni (przyjazd w sobotę)

Parter z oddzielnym wejściem składa się z dwóch pokoi dla 3 osób z możliwością dostawki, kompletnie wyposażonej kuchni (lodówka, czajnik elektryczny, kuchenka mikrofalowa, jadalnia).

Piętro z oddzielnym wejściem składa się z trzech pokoi dla 3 osób, pokoju dla 2 osób z możliwością dostawki, kompletnie wyposażonej kuchni (lodówka, czajnik elektryczny, kuchenka mikrofalowa, jadalnia), łazienki i WC.
Wyżywienie
Posiłek można przygotować samodzielnie w chacie. 2 restauracje znajdują się w okolicy 300 metrów od obiektu (w hotelu Fim oraz w hotelu Repiska).
Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze? Dlaczego nasze serwery są najtańsze? POKAZAĆ ZAMKNĄĆ X
Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze?
  • Zawsze tylko jedna oferta i bez prowizji Nie porównujemy cen z wielu stron rezerwacyjnych, ale zawsze oferujemy tylko jedną ofertę – ofertę bez prowizji!
  • Właściciele sami tworzą treści swoich prezentacji Oferta i cena są zawsze podane przez właściciela, w tym zniżki i last minute oferty.
  • Najniższa możliwa cena W przypadku, gdy znajdziesz na innych stronach niższą cenę, wtedy po prostu poproś właściciela o pobyt w tej cenie.

    Zawsze poinformuj właściciela, że kontaktujesz się z nim na podstawie jego prezentacji na serwerze Słowackie góry.
  • Zaufana europejska marka Serwer Słowackie góry i wyżyny założony przez firmę eProgress działaje od 2002 roku.
  • Szeroki wybór zakwaterowania Serwery firmy eProgress reprezentują ponad 17 tysięcy obiektów noclegowych w Czeskich Górach, na Słowacji, w Chorwacji, w Alpach lub we Włoszech.
  • Bezpośredna komunikacja host - właściciel Firma eProgress jest w Unii Europejskiej jednym z czołowych propagatorów bezpośredniego kontaktu między gościem a właścicielem - zakwaterowania bez prowizji.
  • Przyjemne strony internetowe Podczas 22 lat server Słowackie góry i wyżyny stał się nowoczesną, łatwą w obsłudze stroną, która obsługuje tysiące użytkowników dziennie (bez operatorów, bez zbędnych pośredników między tobą a wynajmującym).