SZUKAJ POPRZEZ
NAJCZĘŚCIEJ WYSZUKIWANE

Chata Rajnoha***

Popis obiektu i cennik usług


Całoroczny drewniany domek letniskowy Rajnoha oferuje komfortowe zakwaterowanie. Wypoczynek na domku Rajnoha w górach spełni Państwa najśmielsze oczekiwania. Wyposażenie domków spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości.

Pobyt z zwierzęciem domowym: tyłko po uzgodnieniu
Sezon zimowy - ceny
Cennik obowiązuje na pobyty 2 i kilkudniowe.

19.12.-02.01. - cały domek: 390 €

01.10.-30.04.

Pokoje
2 osoby: 38 € /pokój/noc
3 osoby: 57 € /pokój/noc
4 osoby: 71 € /pokój/noc
Dostawka na życzenie 11 €

Cały domek: 310 €
Sezon letni - ceny
Cennik obowiązuje na pobyty 2 i kilkudniowe.

01.05. - 30.09.

Pokoje
2 osoby: 40 € /pokój/noc
3 osoby: 60 € /pokój/noc
4 osoby: 76 € /pokój/noc
Dostawka na życzenie 11 €

Cały domek: 295 €

Wielkanoc - cały domek: 340 €
Zniżki:
Dzieci do 3 lat bez wymagania osobnego łóżka ZA DARMO
Pozostałe informacje:
Całoroczny drewniany domek letniskowy Rajnoha oferuje komfortowe zakwaterowanie. Wypoczynek na domku „Rajnoha” w górach spełni Państwa najśmielsze oczekiwania. Wyposażenie domków spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości. Pokoje są urządzone w stylu regionalnym ze starodawnymi meblami, łazienką z WC oraz kabiną prysznicową. Na każdym piętrze znajduje się w pełni wyposażona kuchnia: mikrofalówka, kuchenka elektryczna, czajnik bezprzewodowy, lodówka, naczynia,... W wolnych chwilach mogą Państwo skorzystać z naszego prywatnego wellness centrum, znajdującego się na terenie domków wypoczynkowych. Na parterze również znajduje się wielka świetlica dla 34 - 38 osób.

Wellnes centrum - Skorzystajcie Państwo z fińskiej sauny, infrasauny i dużego wirowego basenu SPA z masażem i hydromasażem.
Wyżywienie
Śniadania – w formie szwedzkiego stołu 7,00 €
Obiad 8,00 €
Kolacja 6,00 €
Dwa posiłki – śniadanie + obiadokolacja 15,00 €
Trzy posiłki – śniadanie + obiad + kolacja 21,00 €
Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze? Dlaczego nasze serwery są najtańsze? POKAZAĆ ZAMKNĄĆ X
Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze?
  • Zawsze tylko jedna oferta i bez prowizji Nie porównujemy cen z wielu stron rezerwacyjnych, ale zawsze oferujemy tylko jedną ofertę – ofertę bez prowizji!
  • Właściciele sami tworzą treści swoich prezentacji Oferta i cena są zawsze podane przez właściciela, w tym zniżki i last minute oferty.
  • Najniższa możliwa cena W przypadku, gdy znajdziesz na innych stronach niższą cenę, wtedy po prostu poproś właściciela o pobyt w tej cenie.

    Zawsze poinformuj właściciela, że kontaktujesz się z nim na podstawie jego prezentacji na serwerze Słowackie góry.
  • Zaufana europejska marka Serwer Słowackie góry i wyżyny założony przez firmę eProgress działaje od 2002 roku.
  • Szeroki wybór zakwaterowania Serwery firmy eProgress reprezentują ponad 17 tysięcy obiektów noclegowych w Czeskich Górach, na Słowacji, w Chorwacji, w Alpach lub we Włoszech.
  • Bezpośredna komunikacja host - właściciel Firma eProgress jest w Unii Europejskiej jednym z czołowych propagatorów bezpośredniego kontaktu między gościem a właścicielem - zakwaterowania bez prowizji.
  • Przyjemne strony internetowe Podczas 20 lat server Słowackie góry i wyżyny stał się nowoczesną, łatwą w obsłudze stroną, która obsługuje tysiące użytkowników dziennie (bez operatorów, bez zbędnych pośredników między tobą a wynajmującym).