SZUKAJ POPRZEZ
NAJCZĘŚCIEJ WYSZUKIWANE

U Svarnych

Popis obiektu i cennik usług


Obiekt w gminie Liskowa w centrum Liptowa. Oferujemy całoroczne zakwaterowanie w dwóch apartamentach o łącznej pojemności 18 osób, które można wynająć osobno lub razem jako chatę. Ogród z posiedzeniem, grilem. Parking, narciarnia. Darmowy WiFi Internet.
Sezon letni - ceny
18 - 20 € osoba / noc
Sezon zimowy - ceny
20-25 € osoba / noc
Poza sezonem - ceny
17 € osoba / noc
Pozostałe informacje:
• Pierwszy apartament może pomieścić 4 osoby. Znajduje się na 1.piętrze i składa się z pokoju dziennego z w pełni wyposażoną kuchnią, tarasu ze wspaniałym widokiem na Choč i dwóch 2-osobowych sypialni. Każda sypialnia posiada łazienkę z prysznicem i toaletą, TV/sat i WiFi.

• Drugi apartament może pomieścić 14 osób, w tym dodatkowe łóżka. Parter tego apartamentu składa się ze pokoju dziennego połączonego z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym oraz luksusowego 4-osobowego pokoju z tarasem. Piętro apartamentu składa się z dwóch sypialni 2-osobowych i dwóch sypialni 2-osobowych z możliwością dostawki. Wszystkie pokoje są wyposażone w TV/sat, łazienkę z prysznicem i toaletą. WiFi.

Do dyspozycji jest oświetlony parking i zamykalna narciarnia.

Każdy pokój posiada broszury, na której znajdą Państwo praktyczne porady dla turystyki lub wycieczek. Bardzo chętnie pomożemy Państwu zaplanować pobyt.
Wyżywienie
Restauracje i sklep z żywnością w gminie Lisková.

Indywidualne gotowanie - można gotować posiłki w pełni wyposażonej kuchni: kuchenka dwudyskowa, mikrofalówka, lodówka, naczynia.
Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze? Dlaczego nasze serwery są najtańsze? POKAZAĆ ZAMKNĄĆ X
Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze?
  • Zawsze tylko jedna oferta i bez prowizji Nie porównujemy cen z wielu stron rezerwacyjnych, ale zawsze oferujemy tylko jedną ofertę – ofertę bez prowizji!
  • Właściciele sami tworzą treści swoich prezentacji Oferta i cena są zawsze podane przez właściciela, w tym zniżki i last minute oferty.
  • Najniższa możliwa cena W przypadku, gdy znajdziesz na innych stronach niższą cenę, wtedy po prostu poproś właściciela o pobyt w tej cenie.

    Zawsze poinformuj właściciela, że kontaktujesz się z nim na podstawie jego prezentacji na serwerze Słowackie góry.
  • Zaufana europejska marka Serwer Słowackie góry i wyżyny założony przez firmę eProgress działaje od 2002 roku.
  • Szeroki wybór zakwaterowania Serwery firmy eProgress reprezentują ponad 17 tysięcy obiektów noclegowych w Czeskich Górach, na Słowacji, w Chorwacji, w Alpach lub we Włoszech.
  • Bezpośredna komunikacja host - właściciel Firma eProgress jest w Unii Europejskiej jednym z czołowych propagatorów bezpośredniego kontaktu między gościem a właścicielem - zakwaterowania bez prowizji.
  • Przyjemne strony internetowe Podczas 22 lat server Słowackie góry i wyżyny stał się nowoczesną, łatwą w obsłudze stroną, która obsługuje tysiące użytkowników dziennie (bez operatorów, bez zbędnych pośredników między tobą a wynajmującym).