SZUKAJ POPRZEZ
NAJCZĘŚCIEJ WYSZUKIWANE

Mýto SKI & BIKE

Szczegółowy opis obiektu


Położenie i dostępność
Ośrodek narciarski jest położony na północnych stokach przedgórza Tatr Niskich, przy ważnej drodze z Bańskiej Bystrzycy przez Podbrezową w kierunku Popradu.
Wyposażenie oraz oferta
Ośrodek narciarski w Mýtu pod Ďumbierom cieszy się popularnością od kilkudziesięciu lat. Od grudnia 2018 r. zmienił właściciela, a od lipca 2019 r. w sezonie letnim działa jako BIKE PARK.

Oferuje łącznie 4600m tras zjazdowych. Orientacja, konfiguracja i wyjątkowy charakter skoczni, która dzięki swoim parametrom (homologacja na zawody FIS) spełnia wszystkie wymagania dotyczące jakości jazdy na nartach nie tylko dla wymagających, aktywnych narciarzy, ale także dla mniej zaawansowanych i początkujących.

Wyciąg krzesełkowy, pięć wyciągów narciarskich. Piękny widok panoramiczny na Niżne Tatry i Słowackie Rudawy. Szkoła narciarska, wypożyczalnia i serwis sprzętu narciarskiego, restauracja z tarasem. Trasy biegowe w Pohańsku dla miłośników narciarstwa biegowego. BIKE PARK wraz z atrakcjami. 4 trasy kolarstwa zjazdowego, pump track, trasa zręcznościowa. Ajax farmbike. Wypożyczalnia i serwis rowerów, skuterów, hulajnóg, bujaczków, wózków.