SZUKAJ POPRZEZ
NAJCZĘŚCIEJ WYSZUKIWANE

Ski areał Jasna

Szczegółowy opis obiektu


Położenie i dostępność
Ośrodek znajduje się w przepięknym środowisku górskim na północnych i południowych zboczach Chopka w Parku Narodowym Tatry Niskie.
Wyposażenie oraz oferta
Ośrodek narciarski Jasna Tatry Niskie jest największym ośrodkiem z najlepszymi warunkami naturalnymi do narciarstwa zjazdowego v Zadowoleni będą zwolennicy snowboardingu, skialpinizmu, freeridu oraz narciarstwa biegowego. Ośrodek oferuje mnóstwo zabawy w formie sport&fun atrakcji - skifox, snowscoot, snowbike, kitewing, paragliding, park wspinaczkowy, paintball, oraz nocną jazdę na sankach, a także doskonałe usługi dodatkowe - szkoła narciarska i snowboardowa, szkółka, wypożyczalnie, serwis, przechowalnie, sklepy sportowe, które obejmuje NTC sport. Długość sezonu zimowego trwa mniej więcej od początku grudnia do końca kwietnia.

Ośrodki CHOPOK PÓŁNOC i CHOPOK POŁUDNIE są od 2007 roku ponownie połączone 2 nowymi wyciągami - jeden ze strony północnej i jeden ze strony południowej. Dlatego już teraz możemy mówić o JEDNYM OŚRODKU, który oferuje narciarzom łącznie niemal 34km tras narciarskich.