Pensjonat Stará Pekáreň

Popis obiektu, Cennik Usług


Pensjonat o pejemności 19 łóżek. Zakwaterowanie w samodzielnych czterołóżkowych apartamentach z prysznicem oraz zapleczem socjalnym. Apartamenty urządzone są w TV oraz lodówkę. W pensjonacie możliwość wyżywienia w stylowej restauracji.
Sezon zimowy - ceny
Ceny zakwaterowania są ustalane na podstawie umowy.
Sezon letni - ceny
Ceny zakwaterowania są ustalane na podstawie umowy.
Zniżki:
Dzieci poniżej 3 lat bezpłatnie bez łóżka,
Dzieci poniżej 10 lat poza sezonem 20%, w sezonie 10% zniżki.
Wyżywienie
Śniadanie oraz kolacja 8,80 € /os./dzień
Śniadanie 3,80 € /os./dzień
Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze? Dlaczego nasze serwery są najtańsze? POKAZAĆ ZAMKNĄĆ X
Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze?
  • Zawsze tylko jedna oferta i bez prowizji Nie porównujemy cen z wielu stron rezerwacyjnych, ale zawsze oferujemy tylko jedną ofertę – ofertę bez prowizji!
  • Właściciele sami tworzą treści swoich prezentacji Oferta i cena są zawsze podane przez właściciela, w tym zniżki i last minute oferty.
  • Najniższa możliwa cena W przypadku, gdy znajdziesz na innych stronach niższą cenę, wtedy po prostu poproś właściciela o pobyt w tej cenie.

    Zawsze poinformuj właściciela, że kontaktujesz się z nim na podstawie jego prezentacji na serwerze Słowackie góry.
  • Zaufana europejska marka Serwer Słowackie góry i wyżyny założony przez firmę eProgress działaje od 2002 roku.
  • Szeroki wybór zakwaterowania Serwery firmy eProgress reprezentują ponad 17 tysięcy obiektów noclegowych w Czeskich Górach, na Słowacji, w Chorwacji, w Alpach lub we Włoszech.
  • Bezpośredna komunikacja host - właściciel Firma eProgress jest w Unii Europejskiej jednym z czołowych propagatorów bezpośredniego kontaktu między gościem a właścicielem - zakwaterowania bez prowizji.
  • Przyjemne strony internetowe Podczas 18 lat server Słowackie góry i wyżyny stał się nowoczesną, łatwą w obsłudze stroną, która obsługuje tysiące użytkowników dziennie (bez operatorów, bez zbędnych pośredników między tobą a wynajmującym).