TOPlist

AQUATHERM

Popis obiektu, Cennik Usług


Zakwaterowanie w Słowacji – Liptovie, w pobliżu termalnego Aquaparku Tatralandia, uprawianie narciarstwa w centrum narciarskim Jasná Niskie Tatry – Chopok i Ski Parku Ružomberok, Bešeňová. Zakwaterowanie domek Aqautherm, domki i chatki przy aquaparku Tatralandia, turystyka, holiday, jazda na nartach
Sezon zimowy - ceny
Cały domek: od 63,- EUR (1900,- Skk) na jedną noc
Sezon letni - ceny
Cały domek: od 63,- EUR (1900,- Skk) na jedną noc
Poza sezonem - ceny
Poza sezonem możliwość obniżenia ceny aż na 9,6 EUR(290,- Skk)/osobę i noc a obniżka dla dzieci do lat 12 – 25 % !!! ( obniżka dotyczy tylko okresu poza sezonem i pobytu nad 7 nocy !!!)
Zniżki:
W przypadku pobytu dłuższego jak 14 dni (dwa tygodnie i więcej) -10% zniżki !!!
Pozostałe informacje:
Podana ceny jest kompletna i klient już nie uiszcza żadnych innych opłat.

Regulamin kwaterunkowy
Podana cena jest za cały domek na jedną noc. W sezonie dniem przyjazdu jest zawsze sobota, po godz.14.00. W dniu odjazdu domek należy opuścić do godz. 10.00. W sezonie minimalny pobyt trwa 7 nocy, krótsze pobyty należy uzgodnić z właścicielem. Poza sezonem jest możliwy krótszy pobyt, minimalnie jednak na 3 noce.

Bezpłatne usługi
Kiedykolwiek, BEZPŁATNIE, są do Państwa dyzpozycji: - trawnik sportowy ze studnią i jeziorkiem – ognisko zewnętrzne – altana z kominkiem zewnętrznym, grillem i kuchnią – piaskownica – parking. Ponadto nie płaci się za : posiadanie zwierzęcia domowego, PARKING bezpośrednio przy domkach, przechowywalnię rowerów i nart, PALIWO do rozpałki, wynajęcie grilla ogrodowego !

W cenę zostało wliczone:
kompletne wynajęcie domku łącznie z prądem, wodą i możliwością parkowania,
czysta pościel na 7 nocy, czyste ręczniki i ścierki na 7 nocy (po siedmiu dniach pobytu wymiana),
kolorowy TV z satelitem, radio z odtwarzaczem CD,
kompletnie wyposażona kuchnia z kominkiem, mikrofalówką, piecem elektrycznym z płytą ceramiczną i piekarnikiem, czajnik bezprzewodowy,
materiał opałowy do kominka i na grilla – możliwość wypożyczenia grilla ogrodowego.
Wyżywienie
Potrawy można przygotowywać w każdym z domków (kompletnie wyposażona kuchnia), 50 metrów sklep spożywczy, 100 m knajpa na dobrym poziomie gdzie gotują, 200 metrów RESTAURAUCJA, 500 metrów AUTOKEMPING Liptovský Trnovec z wieloma bufetami, 1500 metrów AQUAPARK TATRALANDIA, 5 km miasto Liptovský Mikuláš.
Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze? Dlaczego nasze serwery są najtańsze? POKAZAĆ ZAMKNĄĆ X
Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze?
  • Zawsze tylko jedna oferta i bez prowizji Nie porównujemy cen z wielu stron rezerwacyjnych, ale zawsze oferujemy tylko jedną ofertę – ofertę bez prowizji!
  • Właściciele sami tworzą treści swoich prezentacji Oferta i cena są zawsze podane przez właściciela, w tym zniżki i last minute oferty.
  • Najniższa możliwa cena W przypadku, gdy znajdziesz na innych stronach niższą cenę, wtedy po prostu poproś właściciela o pobyt w tej cenie.

    Zawsze poinformuj właściciela, że kontaktujesz się z nim na podstawie jego prezentacji na serwerze Słowackie góry.
  • Zaufana europejska marka Serwer Słowackie góry i wyżyny założony przez firmę eProgress działaje od 2002 roku.
  • Szeroki wybór zakwaterowania Serwery firmy eProgress reprezentują ponad 17 tysięcy obiektów noclegowych w Czeskich Górach, na Słowacji, w Chorwacji, w Alpach lub we Włoszech.
  • Bezpośredna komunikacja host - właściciel Firma eProgress jest w Unii Europejskiej jednym z czołowych propagatorów bezpośredniego kontaktu między gościem a właścicielem - zakwaterowania bez prowizji.
  • Przyjemne strony internetowe Podczas 18 lat server Słowackie góry i wyżyny stał się nowoczesną, łatwą w obsłudze stroną, która obsługuje tysiące użytkowników dziennie (bez operatorów, bez zbędnych pośredników między tobą a wynajmującym).