Apartments V+K

Popis obiektu, Cennik Usług


Apartamenty w spokojnej okolicy w miejscowości Tatrzańska Szczyrba, zaledwie 200m od przystanku kolejki. Ich lokalizacja jest doskonałą bazą wypadową do wędrówek w Tatrach Wysokich i Niskich lub Liptowie.

Pobyt z zwierzęciem domowym: tyłko po uzgodnieniu
Sezon zimowy - ceny
Apartament grupowy za osobę za noc 20 €.
Dzieci 3-5 lat bez łóżka bezpłatnie.

Apartament rodzinny za apartament za noc 85 €.
Sezon letni - ceny
Apartament grupowy za osobę za noc 20 €.
Dzieci 3-5 lat bez łóżka bezpłatnie.

Apartament rodzinny za apartament za noc 85 €.
Pozostałe informacje:
Zwierzęta nie są akceptowane.

• Apartament grupowy (6 łóżek + 1 dodatkowe łóżko): 3 oddzielne pokoje (1/2+1, 2/2), salon z TV-SAT, kącik wypoczynkowy, stół jadalny, stół bilardowy i wyposażona kuchnia (bar, kuchenka elektryczna, płyta ceramiczna, kuchenka mikrofalowa, ekspres do kawy, czajnik elektryczny, lodówka/zamrażarka, zmywarka do naczyń), łazienka (2x umywalka, 2x prysznic, 2x toaleta), osobne wejście.

• Apartament rodzinny (4 łóżka): 2 sypialnie (2/2), salon z TV-SAT, posiedzenie, piłkarzyki i wyposażona kuchnia (kuchenka elektryczna z piekarnikiem elektrycznym, kuchenka mikrofalowa, czajnik elektryczny, lodówka, stół), łazienka (2x umywalka, prysznic, toaleta), osobne wejście
Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze? Dlaczego nasze serwery są najtańsze? POKAZAĆ ZAMKNĄĆ X
Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze?
  • Zawsze tylko jedna oferta i bez prowizji Nie porównujemy cen z wielu stron rezerwacyjnych, ale zawsze oferujemy tylko jedną ofertę – ofertę bez prowizji!
  • Właściciele sami tworzą treści swoich prezentacji Oferta i cena są zawsze podane przez właściciela, w tym zniżki i last minute oferty.
  • Najniższa możliwa cena W przypadku, gdy znajdziesz na innych stronach niższą cenę, wtedy po prostu poproś właściciela o pobyt w tej cenie.

    Zawsze poinformuj właściciela, że kontaktujesz się z nim na podstawie jego prezentacji na serwerze Słowackie góry.
  • Zaufana europejska marka Serwer Słowackie góry i wyżyny założony przez firmę eProgress działaje od 2002 roku.
  • Szeroki wybór zakwaterowania Serwery firmy eProgress reprezentują ponad 17 tysięcy obiektów noclegowych w Czeskich Górach, na Słowacji, w Chorwacji, w Alpach lub we Włoszech.
  • Bezpośredna komunikacja host - właściciel Firma eProgress jest w Unii Europejskiej jednym z czołowych propagatorów bezpośredniego kontaktu między gościem a właścicielem - zakwaterowania bez prowizji.
  • Przyjemne strony internetowe Podczas 18 lat server Słowackie góry i wyżyny stał się nowoczesną, łatwą w obsłudze stroną, która obsługuje tysiące użytkowników dziennie (bez operatorów, bez zbędnych pośredników między tobą a wynajmującym).