Apartamenty ADA

Popis obiektu, Cennik Usług


Cztery samodzielne atrakcyjne apartamenty w dwupiętrowym budynku ADA z ogrzewaniem podłogowym, w cichym otoczeniu wsi Liptovský Trnovec, w areale chatek Aquatherm - odpowiednie dla rodzin, grupy ludzi i osób poszukujących odpoczynku, spokoju i relaksu: centrum NARCIARSKIE JASNÁ, aquapark TATRALANDIA
Sezon zimowy - ceny
Mały apartament - 2 osoby: 24 - 60 EUR (720-1800,- Sk), 3 osoby: 29,3 - 60 EUR(880-1800,- Sk)
Wielki apartament - 4 osoby: 40 - 96,7 EUR(1200-2900,- Sk), 5 osób: 46,7 - 96,7 EUR(1400-2900,- Sk)
Sezon letni - ceny
Mały apartament - 2 osoby: 24 - 60 EUR (720-1800,- Sk), 3 osoby: 29,3 - 60 EUR(880-1800,- Sk)
Wielki apartament - 4 osoby: 40 - 96,7 EUR(1200-2900,- Sk), 5 osób: 46,7 - 96,7 EUR(1400-2900,- Sk)
Poza sezonem - ceny
Ceny: od 9,7 EUR (290,- Sk)
Pozostałe informacje:
Na każdym piętrze usytuowany jest jeden wielki i jeden mały apartament, każdy z samodzielnym wejściem. Każdy apartament posiada kompletnie wyposażoną kuchnię - naczynia, garnki, dwupłytowa kuchenka elektryczna, lodówka, mikrofalówka, czajnik bezprzewodowy, ekspres do kawy, radio z CD odtwarzaczem, stół, krzesła, aneks jadalny. Wszystkie apartamenty posiadają również samodzielną łazienkę z prysznicem i umywalką. Telewizor kolorowy Z SATELITĄ, DVD oraz BEZPŁATNIE podłączenie do INTERNETU.

Wielki apartament ADA (46m2) jest dwupokojowy, maksymalnie dla 5 osób. W jednym pokoju znajduje się łóżko dwuosobowe oraz samodzielne miejsce do spania dla jednej osoby. W drugim pokoju umieszczone jest łóżko dla dwóch osób. Mały przedpokój, samodzielna łazienka, kompletnie wyposażona kuchnia

Mały apartament ADA (31m2) jest jednopokojowy, maksymalnie dla 3 osób. W pokoju znajduje się łóżko dwuosobowe oraz samodzielne miejsce do spania dla jednej osoby. Mały przedpokój, samodzielna łazienka, kompletnie wyposażona kuchnia.
Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze? Dlaczego nasze serwery są najtańsze? POKAZAĆ ZAMKNĄĆ X
Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze?
  • Zawsze tylko jedna oferta i bez prowizji Nie porównujemy cen z wielu stron rezerwacyjnych, ale zawsze oferujemy tylko jedną ofertę – ofertę bez prowizji!
  • Właściciele sami tworzą treści swoich prezentacji Oferta i cena są zawsze podane przez właściciela, w tym zniżki i last minute oferty.
  • Najniższa możliwa cena W przypadku, gdy znajdziesz na innych stronach niższą cenę, wtedy po prostu poproś właściciela o pobyt w tej cenie.

    Zawsze poinformuj właściciela, że kontaktujesz się z nim na podstawie jego prezentacji na serwerze Słowackie góry.
  • Zaufana europejska marka Serwer Słowackie góry i wyżyny założony przez firmę eProgress działaje od 2002 roku.
  • Szeroki wybór zakwaterowania Serwery firmy eProgress reprezentują ponad 17 tysięcy obiektów noclegowych w Czeskich Górach, na Słowacji, w Chorwacji, w Alpach lub we Włoszech.
  • Bezpośredna komunikacja host - właściciel Firma eProgress jest w Unii Europejskiej jednym z czołowych propagatorów bezpośredniego kontaktu między gościem a właścicielem - zakwaterowania bez prowizji.
  • Przyjemne strony internetowe Podczas 19 lat server Słowackie góry i wyżyny stał się nowoczesną, łatwą w obsłudze stroną, która obsługuje tysiące użytkowników dziennie (bez operatorów, bez zbędnych pośredników między tobą a wynajmującym).